Preskočiť na obsah
Péter Tuška

Priemyselná výroba

Péter Tuška

Oprava a údržba elektrických prístrojov

Obec
Hosťovce
Od roku
2019
IČO
52 395 421

Péter Tuška

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
044 02 Hosťovce
Na trhu od
1. mája 2019
IČO
52 395 421
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 33.14)
Oprava a údržba elektrických prístrojov

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Péter Tuška

Péter Tuška – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hosťovce. Podniká od 1. mája 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba elektrických prístrojov“ (33.14). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad pravy vyhradených technických zariadení elektrických a montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Základné údaje

Obchodné meno
Péter Tuška
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 395 421
Dátum vzniku
1. mája 2019
Miesto podnikania
044 02 Hosťovce
Živnostenský register
Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-21073
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 33.14)
Oprava a údržba elektrických prístrojov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Péter Tuška zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Pravy vyhradených technických zariadení elektrických

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Péter Tuška?

Miesto podnikania je v obci 044 02 Hosťovce.

Čím sa Péter Tuška zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba elektrických prístrojov“ (33.14). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pravy vyhradených technických zariadení elektrických; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Aké je IČO – Péter Tuška?

IČO je 52 395 421.

Odkedy podniká Péter Tuška?

Podnikanie začalo 1. mája 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Péter Tuška podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-tuska.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.